تو که صدات خیلی قشنگه ! زنگ ِ صدات خیلی عجیبه....

شنبه 27 فروردین 1390 ساعت 19:11

عجب روزا و شبائیَن این روزا و شبا ! چه شور و حالی توو بلاگستان برقراره ! این بازی های وبلاگی عجیب همه رو جذب می کنه و به شور و حال و حول و وَلا می ندازه ! انگار آدم چه قرار مهمی داره ، تا مثلاً زمان ارسال آثار و هنر نمائی ها تموم شه ، همه بدو بدو می کنن برا ارسال آثارشون ، بعدم انتظار و انتظار تا رونمائی آثار و اینجا قسمت خوب بازیه که همه رو به ذوق و شوق میاره ، حدس زدن و انتخاب و توصیف و تشبیه و گاهی نقد و تحلیل !  

 

کلی خوش می گذره و ممکنه با خیلی ها آشنا شی یا بیشتر آشنا شی ، یا مثلاً بعضی مخاطبای خاموش اینطور وقتا روشن می شن یا حتی اونا هم ترغیب یا گاهی وادار!! به وبلاگ نویسی می شن ( آیکن میلاد که به زور!!! قراره به زودی وبلاگ بزنه ! ) کلاً این بازیا خیلی توو روحیه آدم تاثیر می زاره ! این بازیایی که بانی اونها کرگدن بود و هم اکنون هم کیامهر داره با خلاقیت هاش همچنان به این بازی ها ادامه می ده و هر از چند گاهی که حس می کنه فضای بلاگستان سوت و کور شده ، یه بازی راه می ندازه و همه رو به وجد میاره ! این روزا هم که خودتون در جریانید ، بازی یا بهتره بگم مسابقه ی خوش صداترین ها در آکادمی ِ موسیقی ِ کیا برقراره ! تا پنج شنبه شب فرصت داشتیم هنرنمائی هامون رو به ایمیل کیامهر ارسال کنیم و جمعه ( دیروز ) ساعت ۷ غروب از صداها رونمائی شد و از دیروز تا حالا همه اونجا جمعن که صداهارو گوش کنن و رای بدن ! تا فردا شب ، یعنی یکشنبه ساعت ۲۴ فرصت هست برای رای دادن و سپس صاحبان ِ این صداها معرفی می شن !!! 

 

جا داره اینجا برای بار چندم از کیامهر به خاطر زحماتی که در این چند روزه کشیده و فضائی حرفه ای و در عین حال زیبا برای این مسابقه ترتیب داده و کلی همه رو شاد کرده ، تشکر کنم و همچنین از همسر بسیار مهربانش ، مهربان که حتماً این مدت همراه او بوده و کمکش کرده و اصلاً به خاطر صبوری ِ زیادش ازش ممنونم! 

 

در این بازی ۹۹ نفر شرکت کردن ! هر ۹۹ صدارو شنیدم و لذت بردم ! خب بعضی ها واقعاً صدای فوق العاده ای داشتن و بقیه هم صداشون شاید معمولی بود ولی دلنشین بود ! اما بد صدا نداشتیم ! اصلاً مگه صدا هم بد می شه ؟! اونم صدای آدم هایی با قلب های گرم و قرمز ، آدمهایی که با تمام عشقشون آواز یا دکلمه ای رو خووندن که توو این بازی شرکت کنن فقط محض این که دور هم باشیم ، دوست باشیم و بهمون خوش بگذره ! فقط برای این که ازین روزا و شبا خاطره بسازیم ، توو کامنت دونی ِ وبلاگ ِ کیامهر جمع شیم و بگیم و بخندیم و بعدها مدام ازین خاطرات یاد کنیم و هر بار لبخندی رو مهمون لب هامون کنیم !  

 

یه چیزی رو می خوام این جا بگم ، این که بعضیامون ممکنه صدامون خوب باشه ولی مثلاً آواز یا ترانه ای که انتخاب می کنیم برا خوندن به جنس ِ صدامون نخوره و همین باعث شه که صدامون خیلی خوب به نظر نیاد ! پس باید با جنس ِ صدامون آشنا شیم و با تمرین ِ زیاد تشخیص بدیم که چه ترانه هایی به صدامون می خوره ! من این کشفیات رو در طول این مسابقه و با گوش دادن ِ ۹۹ فایل بدست آوردم ! کم نیستا !!! ( فلوت زن کارشناس می شود !

 

خب ، بی صبرانه منتظرم تا فرداشب شه که هم نفرات برتر مسابقه انتخاب بشن و هم ( این خیلی مهم تره ! ) بدونم این همه صداهای دوست داشتنی ( منظورم هر ۹۹ تا صداستا !!! ) متعلق به چه کسانیه ؟! 

 

اگه هنوز در این انتخابات شرکت نکردید حتماً برید شرکت کنید تا هم رای بدید و هم از شنیدن این همه صداهای دلنشین و خاطره ساز محروم نشید ! پس بزن که بری ! 

 

 

تَه نوشت ۱: این یه هفته بیشتر ِ پُست هام مربوط به این مسابقه بوده ! خب وقتی کیامهر این همه وقت و انرژی و حتی پُست هاش رو برای این مسابقه صرف کرده ، خب چه اشکال داره ما هم دو سه تا پُست صرف ِ این مسابقه ی دلشاد کن ، بکنیم ! البته من که فقط دو تا پُستم مربوط به این مسابقه بوده تا حالا و توو دو پُست ِ دیگم هم فقط اشاره ای شده در تَه نوشت ها ! 

 

تَه نوشت ۲: دنیای ِ این روزای من هم قد ِ آکواریومم شده ! عجیب حال و هوا و زندگی ِ این ماهیارو دوست دارم ! کاش منم ماهی بودم !!! 

 

تَه نوشت ۳: صرفاً جهت ِ زیاد شدن تعداد ِ تَه نوشت هاست و ارزش ِ دیگری ندارد .

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo